O nas

 

Firma powstała w 1989 roku jako obsługa techniczna samochodów firm dystrybucyjnych w Lęborku. W roku 2001 otworzyliśmy serwis dostępny dla klienta indywidualnego. Zamiłowanie i pasja do sportów samochodowych jak i turystyki off road oraz do marki Land Rover doprowadziły do rozszerzenia usług o przygotowywanie samochodów terenowych do zawodów przeprawowych.

 

Prowadzimy warsztat samochodowy w którym naprawiamy wszystkie marki samochodów oraz motocykli. Specjalizujemy się w serwisowaniu marki Land Rover. Profesjonalnie przygotowujemy samochody do wypraw off road. Serwis nasz należy do znanej skandynawskiej sieci serwisów Vianor dzięki czemu jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży NOKIAN i TOYO, która posiada ponad 700 punktów na całym świecie. Nasza działalność to także sklep stacjonarny oraz internetowy w których nabyć można części oraz akcesoria motoryzacyjne i off road znanych producentów.

 

Stale powiększająca się grupa naszych klientów utwierdza nas w przekonaniu, że jesteśmy firmą spełniającą oczekiwania. Silną pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki konsekwentnemu realizowaniu naszej misji rynkowej:

 

Łączymy siły aby zapewnić radość jazdy samochodami marki Land Rover.

 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Land Rover Serwis w Lęborku oraz zapoznania się z ofertą naszej firmy, którą przygotowaliśmy w naszym serwisie oraz na naszej stronie landroverserwis.com. Mamy nadzieję, że oferta nasza spełni oczekiwania i będziemy mieli okazję spotkać się w naszym zakładzie w Lęborku. Ogromna pasja motoryzacyjna, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, oraz wieloletnie doświadczenie i profesjonalna kadra, są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.
 

Aktualności

 

Styczniowa promocja..!

 

LR-CARS

Toruńska 1

84-300 Lębork

tel. 59 863 12 51

tel. 59 8633 269

tel. 59 8634 053

tel. 59 8634 054

e-mal : biuro@nexttime.pl