Relacja z Magic Shadow 2013/14

 

 

    W tym roku jak i w zeszłym podjęliśmy decyzję o organizacji kolejnej edycji naszego zlotu sylwestrowego. Zachęciła nas do tego fala pozytywnych komentarzy i pytań odnośnie kolejnej edycji zlotu Magic Shadow, więc nie mogliśmy Wam tego odmówić. Trasy wyznaczyliśmy w tych samych okolicach co rok temu ponieważ przypadły Wam one do gustu. A w tym roku zlot przebiegał tak..

 

     Imprezę rozpoczęliśmy w sobotę 28 grudnia odcinkiem nocnym, który sprawdzał przede wszystkim umiejętności nawigacyjne jak i orientację w terenie. Pierwsze załogi wyruszyły na trasę dopiero po zmierzchu około godz. 17. Już po pierwszych kilometrach kilka załóg trochę się pogubiło jednakże wszystkim się udało bezpiecznie dotrzeć do pensjonatu. Kolejne odcinki dzienne trwały już od samego rana z przerwami na ciepły posiłek na trasie do wieczora (trafiły się również ambitniejsze załogi które nie odpuściły i zmagały się z trasą kończąc ją do późnych godzinach nocnych). Podłoże tras było bardzo urozmaicone, od asfaltu przez twarde żwirowe drogi po pożerające koła błoto. Mimo że trasy prowadziły po nadmorskich okolicach nie zabrakło nam również stromych podjazdów i trawersów które trzeba było pokonywać z asekuracją. Ostatniego dnia w sylwestra zaplanowany był odcinek specjalny tzw. Króla Piaskownicy, który był wyznaczony po piaskach Łebskiej plaży. Zawodnicy zmagali się na czas po specjalnie wyznaczonej trasie, na której mogli się wyszaleć po piaskach plaży w Łebie. Po wszystkim wieczorem zakończyliśmy zlot podsumowaniem, rozdaniem nagród i wyczekiwaną przez wszystkich imprezą sylwestrową która trwała do białego rana!

 

Klasyfikacja końcowa

Sport

 

  1. Rafał i Mateusz Dadej Nissan Patrol
  2. Artur "Kolim" Kołakowski i Wiktoria Krzesiewicz Land Rover Discovery
  3.  Rafał i Ewa Knitter z synami Land Rover Defender

 

Turystyk

 

  1. Łukasz i Sebastian Kotulscy Land Rover Defender
  2. Katarzyna i Marcin Zirotzcy Land Rover Freelander
  3. Igor i Karolina Słupscy Opel Frontera

 

A odcinek specjalny po plaży i tytuł Króla Piaskownicy przypadł Braciom Kotulskim w defie.

 

   Podsumowując, impreza trwała 5 dni, przybyło do nas 28 załóg co łącznie dało 52 uczestników. Mamy nadzieję że udało nam się spełnić Wasze oczekiwania i wrócicie do nas za rok, aby znowu świetnie spędzić końcówkę roku i rozpocząć kolejny tym razem 2015 w doborowym towarzystwie i w miłej atmosferze. Dziękujemy Wam również za pozytywne komentarze które pomagają nam już teraz myśleć o kolejnej edycji Magic Shadow.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zakładce galeria

 

 

 

 

 

Aktualności

 

Styczniowa promocja..!

 

LR-CARS

Toruńska 1

84-300 Lębork

tel. 59 863 12 51

tel. 59 8633 269

tel. 59 8634 053

tel. 59 8634 054

e-mal : biuro@nexttime.pl